Proje Kaynak Kullanımı

Projelerinizi hayata geçirmek için ihtiyacınıza uygun finansal destekleri nereden ve nasıl alacağınızı en kısa yoldan ve en doğru biçimde ulusal ve uluslararası kuruluşların sağladığı fon fırsatlarının neler olduğunu öğrenmek, takip etmek, başvuru tarihlerini kaçırmamak ve gerekli başvuru koşullarının neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız üye olmalısınız.

Kaynak_Kullanimi

Bu sayede ihtiyacınız olan tüm bilgilere tek noktadan ulaşacak ve projelerinizi finanse etme imkanına kavuşacaksınız.  Fon kaynaklarına ilişkin kuruluş türüne, sektöre ve fon tipine göre arama yapma, ilgilendiğiniz fonların başvuru tarihleri, alabileceğiniz destek miktarı, başvuru koşulları gibi detay bilgilerini görüntüleme, sisteme yeni girilen fonlardan e-posta ile haberdar olma, fonlara ilişkin bilgileri dilediğiniz arkadaşınızla ya da paylaşım siteleri üzerinden paylaşma, güncel fon haberlerini site üzerinden takip etme ve fonlara ilişkin haber, analiz gibi bilgilere, örnek proje incelemeleri, farklı sektörlerden temsilciler ile mülakatlar ve proje geliştirmek isteyenler için yararlı olacak diğer bilgileri bulacaksınız.

Ulusal ve uluslararası kuruluşlar tarafından sağlanan, her sektöre ve her ihtiyaca hitap eden yüzlerce finansal destek veri tabanında yer almaktadır. Veri tabanımızda bulunan fon sağlayan kuruluşlardan bazıları şunlardır: Avrupa Birliği, Dünya Bankası, Birleşmiş Milletler, NATO, İslam Kalkınma Bankası, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, TÜBİTAK, KOSGEB, TTGV, Ulusal Ajans, Kalkınma Ajansları, özel vakıflar, özel sektör kuruluşları hizmetlerini kullanarak.


Sildegra çok daha zor bir ama birçok kişi bitmiyor ve her yerde yiyecek sipariş hazırız. Vigrande kadar çok hayranı var ama kötü onları durdurur. tüm uygun öyle değil mi.