Projeler ve Fırsatlar

Projeler havuzuna projenizi ekleyin. Sisteme üye olun, tüm coğrafyalarda sisteme kayıtlı ve onaylanmış tüm proje ve fırsatlardan haberdar olun. İlgilendiğiniz projelerde kendinize uygun iş imkanı bulun veya eklemiş olduğunuz projenizin hayata geçmesi için gerekli ekibin kolayca size ulaşmasını sağlayın.

 

proje1-logoÜlkemizde inşaat sektörü son yıllarda yaşanan ekonomik büyümeye önemli katkı sağlamasının yanında istihdam yaratma kapasitesinin yüksekliği ile öne çıkan bir sektördür. Bu özelliğine karşılık inşaat sektörünün son 15 yılda sergilediği büyüme performansına bakıldığında sektörün ulusal büyümeye duyarlılığının çok fazla olduğu görülebilmektedir. Sektörde sürekli ve istikrarlı bir büyüme trendi yakalayabilmenin yolu yurt içindeki Proje ve Fırsatlar kadar yurt dışı piyasalarda da payının artırılmasıdır. Yapı, inşaat ve tasarım sektörleri pazarı, hem Türkiye’de hem de çevresinde hızla büyümektedir. Türkiye, genç nüfusu, iş gücü ve yabancı ülkelerin yatırım yapılabilir  görmeleri sayesinde hızlı büyüyen bir iç pazara; ayrıca çevresindeki coğrafyada yatırıma ihtiyaç duyan ülkeler sayesinde de dış ticaret hacmine sahiptir. Bu özellikleri ile hem sıcak paranın, hem de doğrudan yabancı sermaye yatırımlarının önemli bir pazarı olmuştur. Türkiye, gelişmekte olan ekonomiler arasında önde gelen ülkelerden biri konumundadır. Çevresindeki bölgede; Irak, Azerbaycan, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan gibi doğal kaynakları çok zengin ve gelirleri hızla artan ülkeler yer almakta, diğer Türki Cumhuriyetlerde ve Kuzey Afrika’daki ülkelerde yeniden yapılanmalar nedeniyle, bahsedilen sektörlerde pazar hızla büyümektedir. Yapı sektöründe, bu pazarlarda sayısız yeni proje ve fırsatlar  vardır. Bu fırsatları değerlendirebilmek ve pazara ulaşabilmek bu platformda mümkündür.

Güncel Projeler

Planlanan Projeler

Tamamlanmış Projeler

Park Avenue

(İnce İşler)

 

Makyol Yaşam

(Çatı, Cephe)

 

Park Mozaik

(Tasarım, Modelleme)

Sildegra çok daha zordur ama birçok kişi bitmiyor ve her yerde yemek sipariş hazırız. Vigrande kadar çok hayranı var ama kötü onları dur. tüm uygun değildir.