Marka Yönetimi ve Müşteri İlişkileri

Markanızı yaratmak, zenginleştirmek veya korumak için konunun uzmanlarıyla çalışın; müşterilerinizle doğru ve etkin iletişim kurun.

                               Nasıl Çalışıyor?

marka_yonetimiMarka yönetimi ve müşteri ilişkileri yönetimi konuları günümüz iş dünyasında üretilen ürünlerin doğru kitlelere ulaşması açısından büyük önem taşır. Türkiye’de de pek çok ürün ve firmanın bu alandaki yetersizlikler veya hatalar sebebiyle başarısızlıkla karşılaşması sık karşılaşılan bir durumdur. Firma veya kişinin odaklandığı iş kolundan farklı ve yönetime dair bu konular hakkında çözüm ararken firmaların kendi bünyelerinde bu departmanları oluşturmaları hem pahalı hem de zor bir iştir. Bu konularda dışarıdan hizmet almak ise genelde oldukça büyük masraflara yol açmaktadır.

Asantepark’ın sunduğu hizmetler arasında yer alan “Marka Yönetimi” ve “Müşteri İlişkileri” hizmetleri konunun uzmanı kişiler ve danışmanlarca sağlanmaktadır. Hem paylaşımlı hizmetler hem de dış kaynak kullanımı mantığına uygun olarak tasarlanmış olan bu  departmanlar işletmenin temel yeteneklerine odaklanmasını kolaylaştırarak rekabet avantajı sağlarken marka yönetimi ve müşteri ilişkileri hizmetleri konularının uzmanları sayesinde gerekli kalite standartlarını karşılarlar. Dolayısıyla verimsizlik önlenerek, kalite ve maliyet kayıpları önlenmiş olmaktadır.

Sildegra çok daha zordur ama birçok kişi do not stop ve her yerde yiyecek sipariş hazırız. Vigrande kadar çok fan var ama kötü onları dur. tüm uygun değildir.