Asantepark Nasıl Çalışıyor?

Asantepark’ın ilk proje aşamasından itibaren benimsemiş olduğu ve her türlü ürün ve hizmeti sağlarken güç aldığı ilkeler; Adil, Güvenilir, İnovasyon odaklı, Şeffaf, Paylaşımcı olmasıdır.

Asantepark, her biri farklı beceri ve yeteneklere sahip farklı insan gruplarının, birbirlerinin eksiklerini tamamlayabilecekleri bir model sunmaktadır. Asantepark modeli bir yapboz gibi, kişilerin yetersiz kaldığı noktaları başkalarının güçlü yönleriyle bir araya getirerek başarılı bir bütün sağlamaktadır.

Kişilere ve projelere bağlı olarak farklı çözümler öneren Asantepark’ın ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi için “Ürünler & Hizmetler” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

[ahmetiwptimeline groupid=”1″ sort=”ASC” state=”close”]

Bulut bilişim (Cloud computing) veya işlevsel anlamıyla çevrim içi bilgi dağıtımı; bilişim aygıtları arasında ortak bilgi paylaşımını sağlayan hizmettir. Bulut bilişim bu yönüyle bir ürün değil, hizmettir; temel kaynaktaki yazılım ve bilgilerin paylaşımı sağlanarak, mevcut bilişim hizmetinin; bilgisayarlar ve diğer aygıtlardan elektrik dağıtıcılarına benzer bir biçimde bilişim ağı (tipik olarak İnternet’ten) üzerinden kullanılmasıdır.

Bulut sözcüğü dosyaların sağlandığı konumu işaret etmektedir. Klasik bir algı olarak işlemleme ve saklama konumlarının aynı aygıtta bulunması durumu klişeleşmiştir. Ancak saklama boyutu bulutlara yani saklama ve altyapı hizmeti barındıran hizmetlere doğru kaymaktadır. İçinde bulunduğumuz bulut bilişim çağında işletmeler uzun dönemde başarılı olmak için net olarak belirlenmiş bir yol haritasına ihtiyaç duymaktadır. Şirket hedeflerinin ve mevcut yatırımlarının bulut çözümleri üzerinde toplandığı uygun bir bulut stratejisi olması gerekmektedir. Asantepark bir işin başından sonuna kadar olan süreçte tüm aşamaların güvenilir ve heran paylaşılır mobil bir dünyada, bir takım ruhu içinde birlikte yapılabilirliğini yüksek kalite standartlarında size sunmaktadır. Bulut bilişim, internet üzerinde kullanıcıları milyonlara ulaşarak büyümekte olan geleceğin teknolojisidir. Bilgi sistemlerini ve onları kullanan organizasyonları dönüştürmekte olan büyük bir güç haline gelmiştir. Evlerimizden, ofislerimizden ve hemen her yerden sadece bir tıkla ulaşılabilecek güçlendirilmiş, büyüyen ve gelişmekte olan bir endüstridir. İş ihtiyaçlarınız ile uyumlu uygulamalarınızı bir araya getirerek işletmenizi yeni bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Bulut üzerindeki tüm operasyon hizmetleri, uygulama ve altyapı işleri ile biz uğraşalım; siz projelerinizi gerçekleştirmeye odaklanın.

Sildegra çok daha zordur ama birçok kişi do not stop ve her yerde yiyecek sipariş hazırız. Vigrande kadar çok hayranı var ama kötü onları durdurur. tüm uygun değildir.